House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ако ви харесва Здрача, добре дошли в Мрака
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Изумена съм!
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:54 pm by wither.

» Размяна на банери
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeНед Яну 16, 2011 6:26 am by la_amour

» Искам котка
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeНед Авг 08, 2010 12:59 pm by Нала Брендън

» За татусите
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 8:54 am by Нала Брендън

» Читалнята
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:00 am by М.Романова

» "Огнено жертвоприношение" от Лоръл Хамилтън
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeСря Апр 28, 2010 8:05 pm by deadface

» Способности
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 10:40 am by Emili Stoyn

» Флуудче
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 10:51 am by М.Романова

» Няколко значителни промени [коментари]
Just me, myself and .. I I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:33 am by Скарлет Грийн

Photobucket


 

 Just me, myself and .. I

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Дестини Дънам

Дестини Дънам


Female Брой мнения : 41
Членство от : 16.02.2010

Just me, myself and .. I Empty
ПисанеЗаглавие: Just me, myself and .. I   Just me, myself and .. I I_icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 2:28 am

Опишете себе си и сравнете описаното с характера на вашият персонаж . Нека видим колко от всичко, което сте написали, се доближава до истинското ви АЗ . `It`s gonna be fun ;pp`
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000006069437
М.Романова

М.Романова


Female Брой мнения : 53
Членство от : 07.03.2010

Just me, myself and .. I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just me, myself and .. I   Just me, myself and .. I I_icon_minitimeНед Мар 07, 2010 11:33 am

Хахах
о.к. почвам Embarassed
Аз пуша около две-три цигари на ден,обичам да адреналина и не ме страх да рискувам и да казвам мнението си.Никой не може да ми казва какво да правя или да ме притежава като предмет.Мразя да ми се противоречи или разни простаци да ми се правят на много велики също така мразя когато някой посме да ме съди за постъпките ми особенно ако въпросният не може да се похвали с кой знае колко акъл.Не ми харесва и ако някой си мисли че като съм момиче не мога да го пребия.А да аз съм лееко луда,но попринцип ако си пия лекарствата не съм опасна Laughing Обожавам да се смея и когато някой е в депресия задължително ми се обажда. Cool
Ами героинята ми е със същите качества или поне аз така си я представях. sun
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Just me, myself and .. I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just me, myself and .. I   Just me, myself and .. I I_icon_minitimeПон Мар 08, 2010 7:10 am

Ъх, как може да пушиш? Това е възможно най-противното нещо... Все едно. Ето, и аз ще пиша:

Много съм наивна и упорита (нали означават горе-долу едни и същи неща?), а също така и амбициозна. Майка ми много пъти ми е казвала, че да беше и брат ми като мен, досега щеше да си е взел изпитите (тези от университета - трябваше да ги е взел преди две години). Имам огрооомно въображение, но за... Ох, ами просто не мога да го използвам в РП-та и разкази.
Обожавам природата, като изключим всичките гадинчести буболечки, които лазят по земята, дърветата и т.н. Горе-долу не ме е страх от животните и се чудя на доста хора как може да се страхуват от котки или кучета.
Обичам снега, зимата, студа, освен когато не са в уместното време (например през март както е сега).
Не съм много подредена по отношение на моята стая, но пък на другите места се опитвам да поддържам нещата така, че да изглеждат хубави. Харесват ми неща от типа "направи си сам", обожавам да съм различна от другите в добрия и понякога в лошия смисъл.
Мразя споровете и виканиците, но понякога самата аз ги подпалвам. Позволявам на хората да ме съветват и най-често приемам съветите им. Но после разбирам, че съм сбъркала...

Ами... Май е това. И по никакъв начин не приличам на героинята си.
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Just me, myself and .. I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just me, myself and .. I   Just me, myself and .. I I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Just me, myself and .. I
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Свободна зона :: Флууд & Игри-
Идете на: