House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ако ви харесва Здрача, добре дошли в Мрака
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Изумена съм!
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:54 pm by wither.

» Размяна на банери
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeНед Яну 16, 2011 6:26 am by la_amour

» Искам котка
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeНед Авг 08, 2010 12:59 pm by Нала Брендън

» За татусите
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 8:54 am by Нала Брендън

» Читалнята
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:00 am by М.Романова

» "Огнено жертвоприношение" от Лоръл Хамилтън
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСря Апр 28, 2010 8:05 pm by deadface

» Способности
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 10:40 am by Emili Stoyn

» Флуудче
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 10:51 am by М.Романова

» Няколко значителни промени [коментари]
Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:33 am by Скарлет Грийн

Photobucket


 

 Флуудче

Go down 
+5
Мелъди Уайът
Зоуи Редбърд
Дестини Дънам
Ерин Бейтс
Скарлет Грийн
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Линдзи П.

Линдзи П.


Female Брой мнения : 38
Членство от : 27.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeПет Мар 12, 2010 1:13 pm

Само с молив ли караш? Laughing Аз попринцип слагам фон дьо тен, руж, пудра, червило, спирала, сенки и понякога коректор.
Върнете се в началото Go down
Ерин Бейтс
Върховна жрица
Върховна жрица
Ерин Бейтс


Female Брой мнения : 163
Членство от : 12.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 1:06 am

О, аз не понасям хората, които си слагат 2 тона грим ии само си въобразяват, че като не са си сложили спирала ще изглеждат по-грозни. Просто ме вбесяват до такава степен...Все са някви себични и "оо, изтрило ми се е червилото!", "О, счупи ми се нокътя!". Лелее...ненавиждам ги. Аз си слагам само бледорозов гланц и спокойно мога да заява, че се харесвам достатъчно, за да не си слагам изкуствена маска.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 1:53 am

Съгласна съм с Ерин. Тва да мислиш само за външността си е направо... някаква луда мания, или и аз не знам какво. А и защо ми е да си слагам нещо повече от молив и малко гланц, след като почти не ми пук какво си мислят непознатите за мен, а приятелите ми, щом са ми приятели, значи ме харисват и без грим... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
Мелъди Уайът

Мелъди Уайът


Female Брой мнения : 47
Членство от : 22.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 2:26 am

Проблемът не е в това какво си слагам, а че ми забраняват да го правя Флуудче - Page 4 223777 Дори и да е само молив или спирала, все тая, защото ми ги забраняват, а аз съм човек, който мрази да бъде поставян в рамки... И се радвам, че не съм в първи клас, защото ще трябва да нося барета Флуудче - Page 4 957359 Успокояващото в случея е, че не само аз ще трябва да ходя като монахиня, цялото училище също ще го прави Флуудче - Page 4 494354 Включително и Сара, която някакси не мога да си представя без грим Флуудче - Page 4 223777
Върнете се в началото Go down
Линдзи П.

Линдзи П.


Female Брой мнения : 38
Членство от : 27.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 3:12 am

Както и да е. Да оставим темата за гримовете за друг път, защото май имаме различни мнения.....Е то е нормално все пак всеки с вкуса си. Smile А и Скарлет извинявай, ако това с молива е прозвучало грубо и съм те засегнала. Иначе за униформите и ние ще имаме. Което всъщност е ужасно, защото всички ще изглеждаме еднакво. silent
Върнете се в началото Go down
Ерин Бейтс
Върховна жрица
Върховна жрица
Ерин Бейтс


Female Брой мнения : 163
Членство от : 12.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 7:01 am

Ние пък няма да иаме униформи Флуудче - Page 4 494354 Само електронни баджове, което не е толкова лошо...
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 8:48 am

Като за капак пък ще ви кажа, че ние пък нищо няма да имаме. Laughing Супер. И, Линдзи, не че си ме обидила, ами... не знам. Laughing
А, сега се сетих нещо. Ерин, тези, които сега си търсят ментори (вкл. и аз) ще имат чак, когато се появи и друг учител, нали?
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
Ерин Бейтс
Върховна жрица
Върховна жрица
Ерин Бейтс


Female Брой мнения : 163
Членство от : 12.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 10:30 am

Ами, да, трябва да има повечко учители, но, естествено, нямаме толкова много предмети, за да има за всеки ученик отделен ментор. Пиши ЛС на някоя от другите преподавателки или на който искаш. Съмнявам се, че някой ще ти откаже. (:
Между другото, да ви попитам всички:
Някой иска ли да му направя аватар и/или подпис с героинята/героя му/`и? И, разбира се, ще има полумесец, татуси и т.н. (:
Върнете се в началото Go down
Линдзи П.

Линдзи П.


Female Брой мнения : 38
Членство от : 27.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 11:19 am

Можи ли на мен?? Щото Фотошопа ми нещо се скапа и ся ме мързи да си го тегля пак.
Върнете се в началото Go down
М.Романова

М.Романова


Female Брой мнения : 53
Членство от : 07.03.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 16, 2010 2:17 pm

Относно татуировките,можем ли да си ги правим сами?Защото не вярвам някой да докара вкусът ми(щото него хич го няма),а и искам да използвам друга картинка,за да не оризелявам със шарки лицето на Виле Вало. Laughing
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 23, 2010 9:00 am

Моргана, ке те бием. Шегичка. Ама ми е гадничко... Ти пишеш в игричките, а пък РП-то си стои и си чака, и си стои, и пак си чака... И така. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
М.Романова

М.Романова


Female Брой мнения : 53
Членство от : 07.03.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 12:09 pm

Ке одим да го напишем! Smile
Сори за дето не съм писала ама нещо нямах настроениеда мисля за нещо сериозно.
Не ми се ядосвай Sad
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeПет Мар 26, 2010 7:54 am

Окс. Аз и без това още от три месеца, а и повече, свикнах да замират РП-тата, в които участвам... В два форума даже хората, с които писах, напуснаха, докато пишехме. Какъв касмет само... Laughing Мисълта ми е, че съм свикнала и няма проблем. Smile
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 8:02 am

Ох, Моргана, сори. Нямам никаква идея какво да напиша на РП-то, затова ще трябва да почакаш няколко дена. Твой ред е в чакалнята. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
М.Романова

М.Романова


Female Брой мнения : 53
Членство от : 07.03.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 11:01 am

О.К Ща чакам,то с моите тухли,по моята глава Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 16, 2010 8:09 am

Е, писах. Малко смотано се получи, но, наистина, не ми хрумна нищо друго...
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
М.Романова

М.Романова


Female Брой мнения : 53
Членство от : 07.03.2010

Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 10:51 am

Утре ще го напиша,че нещо не ми идват идеи Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флуудче - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудче   Флуудче - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флуудче
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Свободна зона :: Флууд & Игри-
Идете на: