House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ако ви харесва Здрача, добре дошли в Мрака
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Изумена съм!
Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:54 pm by wither.

» Размяна на банери
Кухнята I_icon_minitimeНед Яну 16, 2011 6:26 am by la_amour

» Искам котка
Кухнята I_icon_minitimeНед Авг 08, 2010 12:59 pm by Нала Брендън

» За татусите
Кухнята I_icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 8:54 am by Нала Брендън

» Читалнята
Кухнята I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:00 am by М.Романова

» "Огнено жертвоприношение" от Лоръл Хамилтън
Кухнята I_icon_minitimeСря Апр 28, 2010 8:05 pm by deadface

» Способности
Кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 10:40 am by Emili Stoyn

» Флуудче
Кухнята I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 10:51 am by М.Романова

» Няколко значителни промени [коментари]
Кухнята I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:33 am by Скарлет Грийн

Photobucket


 

 Кухнята

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ерин Бейтс
Върховна жрица
Върховна жрица
Ерин Бейтс


Female Брой мнения : 163
Членство от : 12.02.2010

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Кухнята   Кухнята I_icon_minitimeПет Фев 19, 2010 10:49 am

Кухнята Big%20Kitchen%20Walnut
Кухнята в общежитията на момичетата бе мястото, където те можеха да похапнат по всяко време. Тук се провеждаха всички закуски, вместо да се ходи до Стаята за хранене. Шкафовете и хладилниците са пълни с всякакви вкусни работи. Има няколко масички и столчета.
Върнете се в началото Go down
Меридит Алън

Меридит Алън


Female Брой мнения : 10
Членство от : 17.02.2010

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята I_icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 12:16 pm

Аз и Дес влязохме в кухнята. Хареса ми, беше голяма, светла и доста красива. Започнах да отварям шкафовете, търсейки нещо за ядене. Зърнени закуски, зеленчуци, плодове, всякакви лакомства и продукти. Разнообразието беше голямо. Усмихнах се леко.
- Оттук насетне се обявавявам за личен готвач на общежитието.- казах и изкарах няколко ябълки, банани и една мандарина.
- Искаш ли плодова салата?- попитах тихо, вадейки един нож. преди близо 2 години бях помолила мама да ме научи да готвя. Тя обичаше да казва, че съмедин добре образовам главен готвач, с чувство за готвене.
- Иии кажи какво искаш да ти сготвя следващия път, когато ти се прияде.- засмях се тихо аз, правейки плодова салата за себе си.
Върнете се в началото Go down
Дестини Дънам

Дестини Дънам


Female Брой мнения : 41
Членство от : 16.02.2010

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята I_icon_minitimeПон Фев 22, 2010 6:01 am

Дес влезе на пръсти, защото беше вечер и се страхуваше да не събуди някой . После осъзна, че времето е обърнато и няма за какво да се притеснява . БЕше обечена с дълъг блузон, къси панталонки и ботушки - странен стил . Голям гердан се спускаше от врата й, а гривна с красив камък висеше от ръката й . Косата й бе небрежно вързана на опашка, а бритонът и бе леко разрошен . Изобщо изглеждаше все едно е излязла от гората . Мъждивите светлини се харесаха на Дес . Кухнята изглеждаше добре подредена и двете с Мери се разровиха, за да намерят нещо за ядене . Малко след това Ми каза :
"- Оттук насетне се обявавявам за личен готвач на общежитието!" - Скай се засмя и момичето я изгледа почти лошо . След това сестра й я попита дали иска плодова салата и Тина кимна . Мери започна да се вихри из кухнята, а първокурсничката седна на високите столове до плота и подпря глава . Гледаше с празен поглед, защото си мислеше за ставащото и се опитваше да усмисли живота си . Притесняваше се и за това, че последният път в който се видя с баща си, се скараха . Мислеше си за стария и за новият си дом . Дестини се сепна от гласа на Али, който й казваше: ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000006069437
Меридит Алън

Меридит Алън


Female Брой мнения : 10
Членство от : 17.02.2010

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята I_icon_minitimeПон Фев 22, 2010 8:17 am

- Тадааа!- казах смеейки се и й подадох чиния с всякакви нарязани плодове, поляти с карамел. Грабнах две вилици и седнах до Дес. Бях облечена с бяла изчистена рокляс презрамки, дълга до глезените. Беше малко като нощница, но аз я обичах. Започнах да бода плодове на вилицата си и да ям. Бях меко казано гладна. Не спрях докато не изядох всичко, и когато го направих измих приборите си. Погледнах босите си крачка замислено...
- Ако си приключила можем да продължим обиколката си.- казах замислено аз...
Върнете се в началото Go down
Дестини Дънам

Дестини Дънам


Female Брой мнения : 41
Членство от : 16.02.2010

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята I_icon_minitimeПон Фев 22, 2010 1:14 pm

След като Али тупна плодовата салата на масата, Скай си взе два пъти от нея и изгледа сестра си как я изяде със скоростта на светлината .. буквално!След като и двете свършиха, Мари я пита дали е готова и първокурсничката кимна . След това тихичко промълви:
- Следваща спирка - Спортният салон Smile !!
И двете кимнаха и излязоха от кухнята, като се запътиха към салона .
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000006069437
Скарлет Грийн

Скарлет Грийн


Female Брой мнения : 107
Членство от : 15.02.2010

Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята I_icon_minitimeВто Мар 02, 2010 6:52 am

Скар и Касиди тихо влязоха в кухнята. Вече се беше съмнало и повечето момичета си бяха по стаите. Но двете момичета едва сега започваха забавата си.
Лети бързо се озова до хладилника, защото усещаше как стомахът й вече стържеше от глад. Тя го отвори, но бързо се разочарова - беше пълен само с плодове и зеленчуци. Лили очакваше някоя замразена пица или пък сладолед, но зеленчуци? Не, нямаше начин да яде такова нещо. След като провери и шкафовете и се увери, че няма чипс или шоколад, седна почти натъжена на един стол и се подпря на лакти.
-Е, явно няма какво да ядем. - въздъхна тя и погледна Касиди. Момичето се беше надвесило над една купа с плодове и явно си избираше някой. Лети отмести погледа си от нея и се зае да разгледа помещението. Беше хубаво. Не много голямо, но светло и уютно. А и цветовете бяха хубави. Еденственото, от което можеше да се оплаче, беше липсата на вкусотии.
-Дръж! - Скар рязко се обърна и съзря летящата към нея ябълка. С едно бързо и ловко движение на ръката момичето я хвана и захапа. - Добри рефлекси. - отбеляза Милър и се приближи към Лети, като пътьом си белеше една мандарина.
Някакво животно скочи върху краката на Лили и измяука силно. Момичето се задави с ябълката, уплашена от внезапната поява на котката. Касиди я потупа леко и след секунда Лети погледна малкото косместо топченце, свило се в скута й.
-Вече си имаш котка! - възкликна Касиди и се доближи до Скар. Котето изсъска, а козината му настръхна и това накара момичето отново да се върне на мястото си.
-Колко е сладка... Ще я кръстя Сали. - Лили погали леко черно-бялото коте и то измърка тихичко. - Обичаш ли котките? - добави Лети, като най-накрая й хрумна някоя по-дълга тема за разговори. Все пак имаха почти десет часа до началото на часовете. А нямаше начин да спят през това време...
Върнете се в началото Go down
http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Кухнята I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кухнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Домът на мрака :: Ученически общежития :: Момичешки общежития-
Идете на: