House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ако ви харесва Здрача, добре дошли в Мрака
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Изумена съм!
Езерото в предната част I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:54 pm by wither.

» Размяна на банери
Езерото в предната част I_icon_minitimeНед Яну 16, 2011 6:26 am by la_amour

» Искам котка
Езерото в предната част I_icon_minitimeНед Авг 08, 2010 12:59 pm by Нала Брендън

» За татусите
Езерото в предната част I_icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 8:54 am by Нала Брендън

» Читалнята
Езерото в предната част I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:00 am by М.Романова

» "Огнено жертвоприношение" от Лоръл Хамилтън
Езерото в предната част I_icon_minitimeСря Апр 28, 2010 8:05 pm by deadface

» Способности
Езерото в предната част I_icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 10:40 am by Emili Stoyn

» Флуудче
Езерото в предната част I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 10:51 am by М.Романова

» Няколко значителни промени [коментари]
Езерото в предната част I_icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:33 am by Скарлет Грийн

Photobucket


 

 Езерото в предната част

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ерин Бейтс
Върховна жрица
Върховна жрица
Ерин Бейтс


Female Брой мнения : 163
Членство от : 12.02.2010

Езерото в предната част Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото в предната част   Езерото в предната част I_icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 2:03 pm

Езерото в предната част е много красиво място, особено през есента. Водите му са бистри и се виждат най-различни златни рибки и други красиви водни създания. Учениците обичат да идват тук, за да се осамотят. Около езерото се организират най-различни лагери.
Върнете се в началото Go down
Сара Грийн

Сара Грийн


Female Брой мнения : 8
Членство от : 02.03.2010

Езерото в предната част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в предната част   Езерото в предната част I_icon_minitimeЧет Мар 04, 2010 11:37 am

Беше мрачен ден и аз реших, че трябва да се поразходя из училището.. Все пак вече съм там а незнам какво има в него. Обикалях някъде околко полувин час ии видях много итереси места като Бибилиотеката . Бях толкова зашеметена от това местенце, че забравих че имаме и дворче ии предполагах, че имаме и места за релаксация . Поразходих се навънка ии видях едно прекрасно място . Там тревите бяха като почудо равни и не бяха смачкани. Видях една пейка ии понеже бях изморена от дългата разходка реших , че трябва да поседна. Тъкмо понечих да си сложа дупенцето на потчти влажната дъска за седалище ии въобе не забелязах едно ниско момиче. То беше облечено във една оражава тениска и светло сини дънки. Косата и беше кафява . На пръв поглед беше много мила , о като ме погна ,че съм щяла да седна върхо нея се оплаших.
- Ейй.. внимавай малко знам , че съм ниска ,но пък чак толкова че да не ме видиш!!
- Опаа.. съжелявам?! Амм.. аз съм Сара. А ти си ? ...
Върнете се в началото Go down
Мелъди Уайът

Мелъди Уайът


Female Брой мнения : 47
Членство от : 22.02.2010

Езерото в предната част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в предната част   Езерото в предната част I_icon_minitimeЧет Мар 04, 2010 11:51 am

Атмосверата в училището беше вълшебна и ми напомняше за приказен сън. Радвах се, че съм попаднала тук, макар че баща ми и приятелите много ми липсваха... За да избегна налегналата ме депресия по отминалото време, когато не бях белязана и живях съвсем нормален човешки живот, излязох от общежитието, където бях настанена и се запътих към Тъмната гора, която като че ли ме теглеше сама към себе си. Бях като омагьосана, докато вървях към нея, не обръщах никакво внимание на случващото се около мен.
Влязох в гората и признавам, че никога не бях виждала по - прекрасно място от езерото в предната и част. Езерото беше кристално чисто, можех да забележа този факт въпреки спусналия се мрак.
До езерото имаше няколко пейки, празни разбира се, бях сама. Седнах на една от тях и се унесох в мисли за семейството си, когато усетих как някой по погрешка щеше да седне върху мен.
- Ейй.. внимавай малко знам , че съм ниска ,но пък чак толкова че да не ме видиш!!
- Опаа.. съжелявам?! Амм.. аз съм Сара. А ти си ? ...
- Аз съм Мелъди, Мелъди Уайът. - Усмихнах се и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Сара Грийн

Сара Грийн


Female Брой мнения : 8
Членство от : 02.03.2010

Езерото в предната част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в предната част   Езерото в предната част I_icon_minitimeЧет Мар 04, 2010 12:00 pm

- Приятно ми е - усмихнах се фълшиво и продължих - Ам.. съжелявам , но наистина не те видях.
Тя се усмихна и каза
- Е няма проблеми, но ми обещай , че повече няма да се повтаря . - Аз я изгледах странно и и казах-
- Да, разбира се , че няма да се повтори . Нахално ли ще е ако те попитам за какво мислиш? .. Аз мисля за... . - В един момент се усетих , че няма за кого да мисля ии изцепих една от прословутите си простотии - заа.. тревата ?!? - Мелъди ме изгледа странно и това някъкси ме зарадва от една страна.
- Е таа за какво мислиш , ако не е тайна разбира се ?
Върнете се в началото Go down
Мелъди Уайът

Мелъди Уайът


Female Брой мнения : 47
Членство от : 22.02.2010

Езерото в предната част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в предната част   Езерото в предната част I_icon_minitimeЧет Мар 04, 2010 12:11 pm

Сара ми се стори странна, наистина не се сещах да познавам човек като нея.
Въпреки очевидните ни различия продължих с милия тон, без да им обръщам
особено внимание.
- Всъщтност мисля за живота си преди Дома на
нощта. Знаеш ли? Харесвах живота си, но беше някак скучен и
еднообразен... Белязването ми е шанс да му придам нов смисъл. -
Замълчах за няколко секунди, чувствайки че казвам прекалено много на
човек, който познавам от няколко минути. - А ти, Сара? Харесва ли ти в
училището? Запозна ли се вече с някого, или аз съм първата щастливка? -
Отново сложих двайсет и четири каратовата усмивка на лицето си. Бях
много добра в запознанствата, сега едва ли щеше да е различно...
Върнете се в началото Go down
Сара Грийн

Сара Грийн


Female Брой мнения : 8
Членство от : 02.03.2010

Езерото в предната част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в предната част   Езерото в предната част I_icon_minitimeЧет Мар 04, 2010 12:23 pm

Изгледах я подузрително и и казах -
- Ти си първата щастливка! - като и видях 100 каратовата усмивка реших и аз да лепна една..
Тя ме погледна и каза -
- А на другия въпрос ще ми отговориш ли? .. Аз се бях заблеяла нанякъде и светнах , че тя ме пита и друг въпрос .
- А моля ? А да ам.. училището е направо трепач .. но е малко скучничко ! А на теб как ти се струва училището ? Изгледах я със сладкия си поглед , усмихнах и се и тя ..

~
- Аа да училището е страхотно .. но и аз съм на същото мнение, че малъм учичничко, междодругото харесва ми сладкия ти поглед! Аз я изгледах така отново и и казах-
- Благодаря! На мен ми харесва как мислиш.. и ми харесва стила ти на облекло имаш почти същия гардероб като моя не е ли супер ? - В този миг се осетих и казах - Много говоря нали?
Мел кимна и аз се изсмях и казах -
- Мисля , че това е началото на едно дълго и хубаво приятелство.
Мел се усмихна.
В този момент завъля дъжд , аз хванах бързо за ръката Мел и тръгнахме ухилени да бягъме към училището .
Така аз открих новата си най-добра приятелка .


Нарушен чл. 9.2., който гласи: "9.2. Двойните постове са напълно забранени, независимо колко време е минало от писането на първия пост."
Затова сложих и двата поста в един.
Ерин (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото в предната част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в предната част   Езерото в предната част I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото в предната част
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Навън :: Тъмната гора-
Идете на: